НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Конкурс української військової фотографії

Проект «Армія. Друге народження» продовжує створення фотохроніки відродження української війська та запрошує всіх бажаючих взяти учать о новому конкурсі військової фотографії. Прийом фоторобіт триватиме до 30 листопада. З детальними правилами участі можна ознайомитись за посиланням.

Номінації конкурсу:

 • Життя військових: тренування, навчання та бойові дії

 • Разом: залученість волонтерів та цивільного населення

 • Вільно!: вільний час та дозвілля в армії, духовність та творчість бійців

 • Люди: сім'я, любов, дружба

 • У фокусі: сюди подаються роботи, які зображують важливі аспекти життя українських військових, однак не підпадають під одну з наведених вище категорій

Призи

Переможець конкурсу отримає у подарунок фотокамеру Canon EOS M3 kit (18-55mm).

Як відбуватиметься конкурс?

Початок прийому заявок на конкурс та відкриття глядацького голосування – 13 жовтня 2016 р.

Закінчення прийому заявок – 30 листопада 2016 р.

Закінчення глядацького голосування – 14 грудня 2016 р.

Оголошення шорт-листа (фіналістів) – 15 грудня 2016 р.

Презентація та нагородження переможців – 16 лютого 2017 р.

Всі завантажені учасниками фотографії проходять модерацію на відповідність умовам конкурсу. Не допускаються до участі у конкурсі і не приймаються роботи з елементами еротичного, порнографічного, сексуального характеру, расової, майнової, релігійної та будь-якої іншої дискримінації, а також роботи, що містять сцени насильства та жорстокості.

Після закінчення прийому заявок на конкурс професійне Журі оцінює тільки ті фотографії, які пройшли модерацію.

Всі фотографії, які беруть участь у Конкурсі, також беруть участь у глядацькому голосуванні, за одним виключенням - організатори залишають за собою право не включати в глядацьке голосування роботи, що демонструють жорстокість та насилля. За роботи у глядацькому голосуванні голосують відвідувачі сайту для визначення переможця глядацьких симпатій.

Автор фото на обкладинці Конкурсу - Юрій Величко.

 

Журi конкурсу

 • photo
  Олександр Глядєлов

  З 1989 почав працювати як професійний незалежний фотожурналіст. Глядєлов фотографував в Європі, Середній Азії, Африці, США. Висвітлював військові конфлікти в Молдові, де був поранений, Нагорному Карабасі, Чечні. З 1996 р. працює над довгостроковими документальними фото проектами, подаючи свої роботи у вигляді виставок. З 1997 активно співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією "Лікарі без кордонів" (Medecins Sans Frontieres). Також Олександр Глядєлов знімає для таких міжнародних організацій, як MSF, HRW, The Global Fund, UNAIDS, UNICEF. Серед нагород: Гран-Прі Укрпресфото-97; Приз Hasselblad на конкурсі європейської фотографії у Вевей, Швейцарія, Images'98; Mother Jones 2001 Medal of Excellence Міжнародного фонду документальної фотографії у Сан-Фраціско, США; "Moving Walls 2002" Інституту Відкритого Суспільства (OSI) у Нью-Йорку, США та інші. Олександр Глядєлов учасник близько 60 персональних виставок практично у всіх європейських країнах, США, Судані та автор трьох книг.

   

 • photo
  Олександр Ляпін

  Відомий український фотограф, критик, мистецтвознавець, лектор, журналіст, куратор багатьох фото проектів, зокрема у «Я Галереї», головний редактор сайту Foto.ua, викладач. Був головним редактором фотоінформагенства "Фотолента". Редагував фото- та арт-видання, зокрема, "Ревю фотографія", "Фото Видео Новости", "Символ", "Українська фотографія". Був фоторепортером у світовому агентстві GP. Куратор фотопроектів, серед яких конкурс документальної фотографії "Укрпресфото 1993-1996", а також фотовиставки. Автор більш як 500 публікацій на тему фотографії. Учасник виставок у Німеччині, Франції, Польщі, Литві, США.

 • photo
  Анна Войтенко

  Працює в жанрі документальної фотоісторії, автор циклів фотографій "Іза", "Сильні люди", "Діти сміття". Лауреат премії "Фотограф року" і премії журналу National Geographic.
  Серед виставок – "Постріли", "Ти Ілюзія" (в інсталяції Тіберія Сільваші "Горизонт"), "[ad infinitum] до нескінченності", "Суміш", "Іза", "4х4: сучасна українська та литовська фотографія", "Один день з життя Києва". Брала участь у II Київському бієнале фотографії, шведсько-українському проекті "Свіже". Співпрацює з фотоагенціями та ЗМІ в Україні та за кордоном, а також з «Я Галереєю». Має безліч нагород країн СНД і Балтії. Перше місце в конкурсі журналістської фотографії, «Психіатрія і гордість людини», Перше місце в конкурсі "Reinox" та інші. Учасниця десяти персональних виставок та більш ніж 40 колективних проектів.


Проект ініційовано Міністерством Оборони України. Проект реалізується СтраткомUA. За підтримки Інформаційно-Коордінаційного Центру МОУ.

задати запитання