НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Назад до новин

Журі визначило фіналістів "Конкурсу військової фотографії"

Журі визначило фіналістів

До шорт-листа увійшло 180 роботи від 52 українських фотографів, відібраних за підсумками закритого голосування конкурсного журі. Повний перелік фіналістів в кожній із п’яти номінацій, а також авторів найкращих фото за версією користувачів розміщено на офіційній сторінці конкурсу. Переможців у 5 номінаціях буде обрано у лютому 2017 року.

Відбір робіт на участь в конкурсі відбувався протягом жовтня та листопада 2016 року. Свої військові фотографії на сайт могли завантажувати всі бажаючі, незалежно від досвіду в фотографії. Всього учасниками було подано більше 1 500 робіт.

Після премодерації всі роботи оцінювало журі у складі трьох професійних фотографів – Олександра Глядєлова, незалежного фотожурналіста та лауреата чисельних нагород в галузі документальної фотографії, Олександра Ляпіна, відомого українського фотографа, мистецтвознавця, журналіста і куратора багатьох фотопроектів та Анни Войтенко, яка є однією з провідних фотографів, які працюють у жанрі документальної фотоісторії.

«Конкурс військової фотографії» проводиться в рамках довгострокового фотопроекту Міністерства оборони України  «Армія. Друге народження», який  ілюструє становлення нової української армії фотоспогади свідків та безпосередніх учасників конфлікту на сході країни. Результатом цього дослідження стане серія фотовиставок, перша з яких, «Моя армія. Бачити серцем», вже експонувалася в Києві та Маріуполі восени 2016 року. Планується, що роботи, зібрані в рамках «Конкурсу військової фотографії», стануть частиною майбутніх виставок проекту в Україні та за кордоном.

Вітаємо фіналістів!

задати запитання