НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Правила участi у Конкурсі

У Конкурсі військової фотографії можуть брати участь усі фізичні особи, які мають громадянство України і яким на дату проведення конкурсу виповнилося 18 років. Беручи участь у Конкурсі, учасники погоджуються з Правилами Конкурсу.

Для участі в Конкурсі приймаються фотографічні роботи (одиночні фотографії та фото серії), які були зняті у період 2014–2016 рр.

Порядок проведення Конкурсу:

Початок прийому заявок на Конкурс та відкриття глядацького голосування – 13 жовтня 2016 р.

Закінчення прийому заявок – 30 листопада 2016 р.

Закінчення глядацького голосування – 14 грудня 2016 р.

Оголошення шорт-листа (фіналістів) – 15 грудня 2016 р.

Оголошення та нагородження переможців – 16 лютого 2017 р.

 

Номінації Конкурсу:

  • Життя військових: тренування, навчання та бойові дії

  • Разом: залученість волонтерів та цивільного населення

  • Вільно!: вільний час та дозвілля в армії, духовність та творчість бійців

  • Люди: сім'я, любов, дружба

  • У фокусі: сюди подаються роботи, які зображують важливі аспекти життя українських військових, однак не підпадають під одну з наведених вище категорій

Всі завантажені учасниками фотографії проходять модерацію на відповідність умовам Конкурсу. Не допускаються до участі у конкурсі і не приймаються роботи з елементами еротичного, порнографічного, сексуального характеру, расової, майнової, релігійної та будь-якої іншої дискримінації, а також роботи, що містять сцени насильства та жорстокості.

Після закінчення прийому заявок на Конкурс, професійне Журі оцінює тільки ті фотографії, які пройшли модерацію.

Всі фотографії, які беруть участь у Конкурсі, також беруть участь у глядацькому голосуванні, за одним виключенням - організатори залишають за собою право не включати в глядацьке голосування роботи, що демонструють жорстокість та насилля. За роботи у глядацькому голосуванні голосують відвідувачі сайту для визначення переможця глядацьких симпатій.

Правила завантаження

Процес завантаження: фотографії мають бути завантажені через онлайн-кабінет після реєстрації за адресою http://addphoto.newarmy.in.ua/.

Максимальна кількість фотографій у фотосерії: 8. Мінімальна кількість фотографій у фотосерії: 2.

Кількість одиночних фотографій/фотосерій від одного автора – не обмежена.

Технічні вимоги до фотографій: формат .jpg, розміром не більш ніж 1Мбайт* (обмеження по ширині - до 1800 пікселів, обмеження по висоті – до 1000 пікселів)

Як називати фото (латинкою!): якщо завантажуєте фото серію – imya_prizvysche_№photo_korotka nazva; якщо завантажуєте одиночне фото – imya_prizvysche_korotka nazva.

Супровідний текст (до 100слів): бажано додати до робіт коментарі, де детально вказати: де, коли і за яких обставин зроблені фотографії; опис для фотосерії.

На роботах, які подаються на Конкурс, заборонено використовувати будь-які підписи та знаки, що ідентифікують особу автора. Інформація про автора записується при реєстрації в анкеті.

До участі у Конкурсі не приймаються учасники, що надіслали неповні або неточні дані.

Учасники, які вказали недостовірні анкетні дані, не можуть виграти призи.

Використання фотографій

Майнові права на фотографії зберігаються за авторами. Завантажуючи фотографії, ви підтверджуєте, що є автором даної фотографії та що таке завантаження не порушує будь-яких прав третіх осіб. В іншому випадку розміщення робіт на сайті та участь у Конкурсі не дозволяється. Організатори не несуть особистої відповідальності перед сторонніми особами у випадку неправомірного використання та розміщення учасниками Конкурсу даних робіт на сторінках Конкурсу, а також за можливу шкоду, яка спричинена цими діями.

Участь у Конкурсі (завантаження фотографій) означає згоду автора на використання його фотографій у Конкурсі та в різноманітних заходах, пов’язаних з Конкурсом та його просуванням, в тому числі в ЗМІ та медіа; а також використання фото в будь-яких друкованих матеріалах Конкурсу.

Для об'єктивного оцінювання робіт фотоконкурсу та глядацького голосування імена учасників Конкурсу не зазначаються публічно до моменту оголошення переможця Конкурсу.

При будь-якому публічному використанні фотографій, якщо це практично можливо, зазначається ім’я автора.

Беручи участь у Конкурсі, кожний його учасник погоджується на використання його персональних даних, а саме – публікації імені та прізвища на сторінці Конкурсу та інших ресурсах, пов'язаних із поширенням інформації про Конкурс.

Забороняється подавати на Конкурс фотографії/тексти, зміст та/або назва, та/або опис яких мають рекламний характер.

Оцінювання журі

Журі приймає рішення простою більшістю голосів.

Журі має право не присуджувати нагород в будь-якій з номінацій.

Учасникам Конкурсу забороняється контактувати з Журі з будь-яких питань, пов'язаних з конкурсом. У разі порушення цього пункту, учасника буде виключено з Конкурсу.

Всі рішення, які приймаються Журі в оголошенні Конкурсу, є остаточними та оскарженню не підлягають.

Питання щодо участі в Конкурсі

Питання відносно Конкурсу прохання надсилати на адресу: photonewarmy@gmail.com .

Завантаження фотографій

Для завантаження фотографій для участі в Конкурсі, будь-ласка, перейдіть за цим посиланням http://addphoto.newarmy.in.ua

 

Автор фото на обкладинці Конкурсу - Юрій Величко.

 

задати запитання